Blog – Akce - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Blog – Akce

 • SEOrestart 2016 aneb SEO neumírá, jen se mění…

  Událost SEO restart 2016 přinesla dávku nových informací, náhledů, rad a inspirace a probíhala s dynamikou správně nabité moderní odborné konference. Pokud bych měl shrnout odkaz letošního setkání do jedné věty, zněla by jednoznačně takto:

  "SEO neumírá, jen se radikálně mění"

  23. 6. 2016 Milan Zeman Žádné názory
 • Rozhovor s vítězem posledního ročníku WebTop100

  Po roce opět otevíráme přihlašování projektů do tradiční soutěže WebTop100. Při té příležitosti jsme se rozhodli vyzpovídat Davida Fišera, zástupce loňského vítěze soutěže, společnosti Vodafone. 

  18. 5. 2016 Petra Pangrácová Žádné názory
 • Nová právní úprava pro e-shopy

  Nezapomeňte, že nejpozději do konce dubna je třeba uvést všeobecné obchodní podmínky vašich e-shopů do souladu s novou právní úpravou.

  26. 4. 2016 Radek Mikulka Žádné názory
 • Jak jsme si užili Klubový večer WebTop100

  V úterý 5. dubna proběhl první Klubový večer WebTop100 letošního roku a my se s Vámi musíme podělit o postřehy z něj.  Klubové večery jsou pravidelná setkání majitelů platinového členství WebTop100 plné inspirativních prezentací, expertních analýz a případových studií. Tentokráte na téma Zákaznické cesty a měření multichannelu

  12. 4. 2016 Radek Mikulka Žádné názory
 • Dvěma úhly pohledu: hodnocení právě uplynulého běhu projektu DigiAka

  Digitální agentura Dobrý web a Asociace komunikačních agentur (AKA), zastoupená svou sekcí Digitální agentury otevírají již třetí běh vzdělávacího projektu Akademie digitálního marketingu DigiAka. Při této příležitosti jsme vyzpovídali úspěšnou absolventku druhého běhu, Evu Zehnálkovou, společně s Evou Sommerovou, marketingovou manažerkou společnosti Channel Crossings, jenž na projektu participovala jakožto potenciální zadavatel kampaní.

  8. 2. 2016 Petra Pangrácová Žádné názory
 • Přednášející konference WebTop100 se představují (část 1.)

  Již příští čtvrtek 25. 10. od 9:00 proběhne 11. ročník konference WebTop100. Program konference, který je tvořen 12 případovými studiemi, slibuje zajímavou diskusi nad aktuálními tématy digitálního marketingu. Požádali jsme přednášející o představení, o čem budou jejich přednášky. 

  17. 10. 2012 Pavel Kilian Žádné názory
 • Školení za hubičku

  Jdeme do toho s vámi! Zaplaťte půlku a druhou nechte na nás. Vyberte si jakékoliv naše školení a získejte ho se slevou 50 %. Akce školení za hubičku platí do 26. 6. 2012

  13. 6. 2012 Dagmar Plotěná Žádné názory
 • Školení v Brně a Bratislavě – nenechte uletět "early bird" slevu

  Máte to do Prahy daleko? Nevadí, zajděte si na školení Dobrého webu v Brně nebo Bratislavě a strčte konkurenci do kapsy! V říjnu proběhnou kurzy PPC, SEO, copywritingu, Facebooku, Google Analytics a UX.

  8. 8. 2011 Dagmar Plotěná Žádné názory
 • Máme zajímavé výhody pro účastníky UX školení

  Ještě váháte, zda se přihlásit na školení zaměřené na UX?

  27. 7. 2011 Dagmar Plotěná Žádné názory
 • Postřehy z konference E-Business Forum
  Druhý ročník konference E-Business Forum o internetovém obchodu byl zaměřen na témata, jež se týkají praktického provozování e-businessu. Zúčastnil jsem se jako přihlížející a v tomto blogspotu bych rád vypíchnul poznámky z 3 přednášek, které se týkají platebních metod, logistiky a bezpečnosti obchodování.
  7. 10. 2010 Pavel Jašek Žádné názory
 • Klubový večer WebTop100 – SEO efektivně
  Ve čtvrtek 16. září 2010 proběhlo již třetí letošní setkání Klubu WebTop100. Tématem klubového večera byla tentokrát optimalizace pro vyhledavače, neboli SEO. Poznatky k tomuto tématu přišli představit lidé, kteří jsou na SEO odborníky a to Michael Blahut z Dobrého webu a Jiří Koutný ze společnosti Collabim.
  24. 9. 2010 Michal Mach 1 názor
 • Videorozhovor s Pere Rovirou
  Videorozhovor s jednou z nejznámějších osobností španělské analytické scény, Pere Rovirou ze společnosti Web-Analytics.es. Pere přednášel v Praze na konferenci Webová analytika téměř před dvěma roky na téma měkkých metrik, engagementu, loajality a dalších nepříliš prozkoumaných oblastí webové analytiky. Zeptal jsem se jej, kam se podle něj posunulo vnímání provozovatelů webů a zda si někteří začali více všímat těchto možností.
  17. 9. 2010 Pavel Jašek Žádné názory
 • Případové studie pro konferenci WebTop100
  Staňte se spolutvůrci programu konference WebTop100! Pošlete nám tipy na zajímavé případové studie, které by si podle Vašeho názoru zasloužily být prezentovány v rámci programu konference WebTop100.
  11. 8. 2010 Ondřej Lachman Žádné názory
 • Odborník na použitelnost Jeff Johnson vystoupí na konferenci v Praze
  Jeff Johnson, který vystoupí 22. a 23. června na pražské Konferenci User Experience a povede zde i dva workshopy, je uznávaným odborníkem v oblasti použitelnosti, návrhu uživatelského rozhraní a designu a kognitivní psychologie.
  3. 6. 2010 Jan Hlaváč Žádné názory
 • Konference User Experience už za tři týdny
  Na konci června (22. a 23.) nás čeká ojedinělá konference v ČR zaměřená na User Experience. Během dvou nabitých dnů budete mít v rámci přednášek konference a následujících workshopů možnost dozvědět se něco více o tom, co všechno znamená pojem user experience.
  2. 6. 2010 Jan Hlaváč Žádné názory
 • Střípky z konference UX Lx 2010
  Ve dnech 12.–14. 5. 2010 se v Lisabonu konala skvěle obsazená mezinárodní konference o použitelnosti nazvaná UX Lx. Měl jsem to potěšení ji navštívit a rád se s vámi podělím o několik zajímavých postřehů.
  24. 5. 2010 Adam Fendrych Žádné názory
 • Skládanka jménem mediální plánování
  Třetí dubnový čtvrtek patřil v pražském hotelu Adria letošnímu prvnímu klubovému večeru WebTop100. Tamější zaplněný salónek Neptun sledoval i tentokrát velice zajímavou diskuzi – tentokrát na téma Mediální plánování. Jak by měla správně fungovat komunikace s mediální agenturou? Jaké podklady by si měl připravit zadavatel a jaké agentura? Pohled ze strany agentury divákům představila Andrea Janigová ze společnosti OMD Czech.
  10. 5. 2010 Tomáš Hajduk Žádné názory
 • Pozvánka na první ročník konference Internet Developer Forum
  IDF 2010 je nová celodenní konference od Internet Infa, tentokrát zaměřená na především na webové vývojáře a ty, kteří s nimi přicházejí do styku.
  10. 3. 2010 Jan Hlaváč Žádné názory
 • Nová školení Dobrého webu - vyhrajte účast zdarma
  Během posledních týdnů jsme připravili několik nových školení a menší restrukturalizaci některých již dlohodobě realizovaných školení. K novým školením tradičně patří i soutěž o volňásky, takže chcete-li se stát jedním ze tří výherců školení Dobrého webu dle vlastního výběru, neměli byste přehlédnout instrukce na konci tohoto spotu.
  30. 11. 2009 Luboš Plotěný Žádné názory
 • Ohlédnutí za letošní konferencí WebTop100
  V úterý 20. října 2009 odstartoval již devátý ročník konference WebTop100 pořádané Dobrým webem v konferenčním centru City. Na místě se jako už tradičně sešla odborná veřejnost zastoupena především z řad specialistů úspěšných firem a nezávislých odborníků. Letošní ročník konference byl mým vůbec prvním, kterého jsem se zúčastnil a asi proto ve mne zanechal silný dojem, proto se vám pokusím v následujících řádcích nastínit jednotlivá témata. Nejprve však pár slov úvodem k programu a moderátorovi.
  3. 11. 2009 Tomáš Bajtler Žádné názory