Blog – Akce – strana 2 - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Blog – Akce – strana 2

 • Přijďte na Světový den použitelnosti 2009
  Sdružení SIGCHI pořádá další ročník české odnože Světového dne použitelnosti. Přijďte 12. listopadu do Palace Cinemas v Praze na Andělu. Na co se můžete těšit?
  26. 10. 2009 Adam Fendrych Žádné názory
 • Střepiny z GAAC Summitu
  Pavel Jašek se za Dobrý web zúčastnil v kalifornském Mountain View konference, kterou Google pořádá pro své partnerské společnosti. Čtyři dny nabité přednáškami a semináři o Google Analytics, Google Website Optimizeru a také analytickému nástroji Urchin stály opravdu za to.
  20. 10. 2009 Pavel Jašek Žádné názory
 • Živě z Konference WebTop100
  Opět po roce přinášíme živou reportáž z průběhu konference WebTop100. V přímém přenosu si přečtete nejzajímavější fakta, čísla a citáty, které letos hýbou světem firemních webů.
  19. 10. 2009 Adam Fendrych Žádné názory
 • Zajímavosti z Google univerzity o bannerové reklamě
  Na Google Univerzitě o bannerech před dvěma týdny bylo nabito. Pokud jste se tam nedostali a provozujete PPC kampaně, nebo o tom uvažujete, mohly by Vám následující informace přijít vhod.
  23. 6. 2009 Martin Kučera Žádné názory
 • Netradiční internetové PR nástroje
  Ve čtvrtek 26. března se konal první letošní klubový večer WebTop100 a vystoupilo na něm celkem pět přednášejících ze společností mBank, Neo@Ogilvy a Vodafone a navíc nefiremně uvedený Vladimír Hrouda.
  9. 6. 2009 Pavel Jašek Žádné názory
 • Živě z konference Web Analytics
  Dobrý web dnes pořádá konferenci Web Analytics na téma vyhodnocování statistik návštěvnosti. Představí se řada zajímavých hostů ze zahraničí i známých českých profesionálů z oboru. Sledujte průběh konference v živé reportáži!
  28. 5. 2009 Adam Fendrych Žádné názory
 • Weblet
  Přesně takové bylo téma posledního letošního večera v rámci klubu WebTop100. Že nevíte, co to slovo znamená? Není to nic jiného než dříve používané označení něčeho, na co se dnes častěji používá označení „microsite“. O čem se na klubovém večeru věnovaném „mikrosajtám“ mluvilo?
  4. 12. 2008 Luboš Plotěný Žádné názory
 • Dopolední školení Skliku v Praze
  Nabídku odborných školení Dobrého webu jsme o rozšířili nejen o školení Google Analytics ale také oškolení PPC systému Sklik. Jedná se o kratší dopolední školení, které je – narozdíl od školení PPC reklamy I. – zaměřeno pouze na Sklik.
  19. 11. 2008 Přemysl Žák Žádné názory
 • Jaká byla konference WebTop100 2008
  30. října 2008 se konal již sedmý ročník konference pořádané Dobrým webem WebTop100. V Konferenčním centru City se sešla celá řada odborníků na internetový marketing a zástupci úspěšných firem.
  3. 11. 2008 Michael Blahut Žádné názory
 • Živá reportáž z konference WebTop100
  Zajímá Vás jak správně postupovat při redesignu webu, jak porazit Vaši konkurenci v PPC kampaních, jak využít Google mapy ve svůj prospěch, jak dostat web do mobilu, nebo jak vhodně prezentovat svou firmu na sociálních sítích, a přitom nemůžete přijít na konferenci WebTop100 právě s tímto programem? Nevadí, sledujte ji online.
  29. 10. 2008 Martin Kučera Žádné názory
 • Proč (ne)navštívit letošní WebTop100?
  Zajímá Vás jakým způsobem postupovali při redesignu ti, kterým se to povedlo? Chcete vědět, jak nejlépe přizpůsobit web pro mobilní zařízení? Jak efektivně prezentovat svoji firmu v sociálních sítích? Přijďte na letošní WebTop100, kde Vás kromě odpovědí na tyto otázky čeká spousta dalších témat a diskuse zaměřené hlavně na příklady z praxe.
  21. 10. 2008 Michael Blahut Žádné názory
 • Celosvětový den použitelnosti na téma: Doprava
  Česká pobočka ACM SIGCHI, organizace zabývající se použitelností a přístupností, za podpory společností Sun Microsystems, ČVUT a Dobrým webem pořádá celosvětový den použitelnosti s tématem doprava.
  21. 10. 2008 Martin Kučera Žádné názory
 • Poznejte své uživatele
  Přesně takový název neslo další, letos již třetí, setkání v rámci Klubu WebTop100, které proběhlo na konci minulého týdne. A když už měla být řeč o poznávání uživatelů webu, nesměla chybět témata zaměřená na využití statistických nástrojů pro monitoring návštěvnosti a chování uživatelů, uživatelské testování, využití oční kamery či A/B testování.
  24. 9. 2008 Luboš Plotěný Žádné názory
 • Má kreativita nějaké hranice?
  Kreativita je vlastnost, kterou máme někde hluboko v sobě a musíme se naučit ji rozvíjet. Jako všude i zde ale platí, že všeho moc škodí. A nebo neplatí? Na tuto otázku se pokusili odpovědět účastníci klubového večera WebTop100.
  20. 5. 2008 Adam Fendrych Žádné názory
 • Internetový marketing — zařaďte na vyšší rychlostní stupeň
  Dobrý web pořádá odbornou konferenci na téma internetový marketing – motor úspěšného e-businessu. Již za dva týdny se můžete setkat se špičkovými marketingovými odborníky, vyslechnout řadu zajímavých přednášek a zapojit se do diskusí.
  10. 4. 2008 Adam Fendrych Žádné názory
 • Klubový večer WebTop100 příště raději po 22:00
  První klubový večer na téma Web copywriting – psaní úspěšných textů na web je za námi. Když to vezmu odzadu, dozvěděli jsme se jak souvisí erotika s webovými texty, 10 nejčastějších chyb a jejich řešení, ale především jak texty na web psát.
  11. 3. 2008 Martin Kučera Žádné názory
 • WebTop100 2007 v číslech
  Tento týden ve čtvrtek proběhne první akce nového ročníku projektu WebTop100, klubový večer na téma copywritingu. Při té příležitosti se chceme ještě jednou vrátit k ročníku minulému a zavzpomínat na všechny ty dlouhé dny, večery a — nutno přiznat — také noci, které jsme jeho přípravou trávili.
  4. 3. 2008 Martin Smrt Žádné názory
 • Nový kurz web copywritingu
  Prodat prostřednictvím webu produkt či službu, prodat sebe, zvýšit povědomí o značce nebo produktu či zvýšit návštěvnost webu. Klíčem k úspěšnému naplnění těchto cílů je vysoká kvalita webových textů – jejich údernost, srozumitelnost, přehlednost, optimalizace či zacílení. Naučit psát právě takové texty je cílem nového našeho školení zaměřeného na web copywriting.
  28. 2. 2008 Luboš Plotěný Žádné názory
 • Letos naposledy: Klub WebTop100 počtvrté
  Letošní program projektu WebTop100 se završil v úterý 4. prosince. Poslední večer Klubu WebTop100 byl věnován především výsledkům soutěže a účastníci dostali šanci podebatovat se zástupci odborné poroty.
  10. 12. 2007 Martin Smrt Žádné názory
 • Testování použitelnosti webu na World Usability Day
  Ve čtvrtek 8. listopadu v Praze proběhl Světový den použitelnosti, neboli World Usability Day, letos na téma "Poznejte své uživatele". Dobrý web v rámci odpoledního programu uspořádal workshop uživatelského testování použitelnosti webu. Sezení vedl Adam Fendrych, konzultant Dobrého webu a odborník na použitelnost.
  14. 11. 2007 Ilona Podlahová Žádné názory