DigiAka startuje v březnu již popáté - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

DigiAka startuje v březnu již popáté

Již popáté otevírá 1. 3. 2017 své brány zájemcům, kteří se chtějí věnovat digitálnímu marketingu komplexně. Své zkušenosti jim předávají ti nejlepší.

Vyučují ředitelé, specialisté či account manažeři z předních agentur          

Každý modul má svého odborného garanta, který připravuje koncept výuky a zapojuje do přednášek další významné osobnosti jako své hosty. Mezi garanty se objevují zvučná jména ředitelů, zkušených specialistů či account manažerů z předních agentur na našem trhu - například Petr Laštovka (Comtech), Michal Popelář (Actum), Luboš Plotěný (Dobrý web), Vladimír Rejlek (Wunderman) a další.

Novým garantem modulu Online uživatel a média je Jan Suda

 
          
Honza pracuje na digitálních komunikačních strategiích již 16 let. Po mnoha letech tvorby mediálních strategií a kampaní se v poslední době věnoval inkubaci těch nejzásadnějších a nových směrů digitální komunikace. Pracoval například ve společnosti ARBOmedia, Universal McCann a GroupM.

Garanti doporučují absolventům další karierní směřování

Absolventi obdrží nejen certifikát, ale i doporučení, jakým směrem se v kariéře ubírat. Navíc v průběhu kurzu získají kontakty na významné osobnosti digitálního marketingu a zviditelní se v očích top digitálních agentur. Kromě odobrných znalostí se také dozví, jaké mají analytické schopnosti, prezentační a prodejní dovednosti, jak jsou na tom s byznysovou orientací, strategickým uvažováním nebo plněním zadaných úkolů. 
              
             
Chystaný pátý běh Akademie digitálního marketingu začne 1. 3. 2017. Výuka bude probíhat vždy ve středu a bude ukončena obhajobami seminárních prací 29. června 2017.
           
Více informací o Digitální akademii na webu: www.digiaka.cz
           
 

Datum vydání: 17. 2. 2017

Školení UX: Jak zapojit uživatele do designu

  • Kdo jsou uživatelé a co chtějí?
  • Jak „špehovat“ návštěvníky webu – co dělají a kam klikají?
  • Jak postavit stabilní základy webu?

Kladete si tyto otázky? Přijďte na UX školení.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Autor

DW - nové - PP

Petra Pangrácová

Vedoucí vzdělávání

Petra má na starosti vzdělávací aktivity Dobrého webu. Stará se o rozvoj a propagaci pravidelných veřejných školení i projekty firemních školení na míru Vzdělávání ji baví a věnuje se mu již řadu let jako školitelka a manažerka v oblasti tvrdých i měkkých dovedností.  V minulosti působila ve vzdělávacích a poradenských společnostech, ve kterých realizovala řadu projektů zaměřených na vzdělávání pracovníků v sociálních službách, úředníků státní správy, ale i zaměstnanců v soukromém sektoru.

Názory k článku „DigiAka startuje v březnu již popáté“

Zatím žádné názory Přidejte svůj