Rozšiřujeme nabídku našich školení - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Rozšiřujeme nabídku našich školení

Ve spolupráci se zkušenými a oblíbenými lektory jsme si pro vás připravili hned čtyřlístek nových školení, prostřednictvím nichž si opět o něco více můžete rozšířit vaše znalosti na poli digitálního marketingu.

Lektorem hned tří nových kurzů je Daniel Dočekal, kterého asi není třeba moc představovat. Daniel je publicista, konzultant a odborník na sociální sítě se zájmem o cokoli, co se děje kolem internetu.

Daniel si pro vás připravil školení s názvem Instagram pro firemní i osobní marketing, ve kterém vás provede krásami největší obrázkové sociální sítě, poodhalí vám specifika komunikace na Instagramu a naučí vás správně používat #hashtagy. 

Jak založit Stránku na Facebooku a naplno využívat všech jejích možností? To a ještě daleko více si odnesete ze školení Správa Stránek na Facebooku (zejména) pro firmy, po kterém již nebudete mít pochyb, že Facebook má pro vaše podnikání smysl.

Ať už zvažujete založení osobního blogu nebo spuštění jednoduché landing-page, rozhodně si nenechte ujít školení Jak vytvořit rychle jednoduchý web ve Wordpressu. S Danielem projdete krok za krokem všemi potřebnými fázemi a domů tak už můžete odcházet se svým vytouženým webem. 

Čtvrtým kurzem vás provede Martin Halama. Martin působní na pozici e-mailového specialisty, věnuje se zejména tvorbě e-mailové strategie a přípravě newsletterů a nastavování personalizované komunikace. 

Jeho Školení e-mail marketingu – pokročilé techniky vás seznámí s jedním z nejefektivnějších kanálů digitálního marketingu a ukáže vám praktické využití hned několika e-mailingových nástrojů. Naučíte se spouštět automatické kampaně, vytvářet dynamické newslettery a navíc si odnesete i vlastní šablonu e-mailu a demo přístup do nástroje Maileon. 

Věříme, že se vám nová školení budou líbit.

Datum vydání: 5. 4. 2016

Školení: Ochrana osobních údajů v online od 2018 (GDPR, ePrivacy a další)

  • Víte, co mění nová právní úprava oproti té stávající?
  • Tušíte, jakých dokumentů a procesů se bude týkat
  • Zvládnete dělat internetovou reklamu po novu?

Odpověděli jste na všechny otázky kladně? Pak je pro vás Školení: Ochrana osobních údajů v online od 2018 (GDPR, ePrivacy a další)  zbytečné.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Autor

DW - nové - RM

Radek Mikulka

Brand Manager

V Dobrém webu se stará o jeho obsahovou část, hraje si s písmenky, obrázky a videem na našem blogu a sociálních sítích. Můžete ho potkat snad na všech akcích z oblasti digitálního marketingu, které se zálibou obchází.

Radek je čerstvým absolventem Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, Digisemestru a DigiAka. Ve volném čase se věnuje rodině a jezdí závody na stíhacím rotopedu.

Názory k článku „Rozšiřujeme nabídku našich školení“

Zatím žádné názory Přidejte svůj