Seriál PPC reklama v Skliku - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Seriál PPC reklama v Skliku

V uplynulých týdnech jsme publikovali šestidílný seriál o PPC reklamním systému Sklik. Začátečníkům přináší kompletní návod, jak začít inzerovat na Skliku – od zřízení účtu a nastavení fakturace až po založení prvních kampaní a interpretaci prvotních statistik. Ti, kdo už na Skliku inzerovali, mohou v poslední části seriálu najít pokročilé tipy pro zvýšení efektivity svých kampaní.

1. díl – Proč inzerovat na Skliku, založení účtu a fakturace

První díl vysvětluje principy PPC reklamy. Důvodů, proč inzerovat svůj byznys na Skliku, je celá řada, a my jsme pro vás shrnuli ty nejzásadnější. Podrobný návod vám pomůže se založením účtu v Skliku a s nastavením fakturace a automatických upozornění.

2. díl – Struktura Sklik účtu a založení první kampaně

Druhý díl přináší seznámení s rozhraním Skliku – kde se co nachází v hlavní nabídce a jak lze nastavit přístup k účtu kolegům nebo externí agentuře. Pomůžeme vám porozumět struktuře Sklik účtu a vysvětlíme, jak efektivně rozdělovat účet do jednotlivých kampaní a sestav. Následně vás provedeme založením první kampaně; od průzkumu vhodných klíčových slov až k tvorbě inzerátů.

3. díl – Klíčová slova a pozice inzerátů

Ve třetím díle zkoumáme mechanismus, jakým Sklik vybírá vhodné inzeráty a řadí je. Ukážeme si zde konkrétní a podložené postupy, jak se dostat na přední pozice. K tomu nám pomůže pokročilé cílení pomocí klíčových slov. Zamyslíme se také nad správným využitím atraktivních prémiových pozic inzerátů.

4. díl – Jak napsat dobrý inzerát

Čtvrtý díl je věnován textovým inzerátům v Skliku. Prozradíme vám, jak k tvorbě inzerátu správně přistoupit, abyste maximálně naplnili vaše inzertní cíle. Vysvětlíme si, jak vyhovět pravidlům systému, jak vysvětlit zákazníkovi klíčové výhody a jak se odlišit od konkurence.

5. díl – Statistiky PPC kampaní

Předposlední díl je zaměřen na klíčové statistiky výkonu vašich PPC kampaní. Naučíme vás interpretovat základní statistiky (jako je počet zobrazení nebo míra prokliku) a vysvětlíme, jak začít měřit obchodní účinnost vašich kampaní.

6. díl – Optimalizace kampaní

Závěrečný díl našeho průvodce Sklikem se zabývá možnostmi měření kampaní pomocí Google Analytics a tím, jak měření správně nastavit. Naučíme vás, jak využít pokročilé možnosti nastavení kampaní, jako je regionální cílení nebo cílení na weby partnerské sítě.

Datum vydání: 23. 3. 2012

Školení PPC reklamy

  • Jste si jisti, že nevyhazujete za PPC reklamu peníze oknem?
  • Umíte napsat inzerát, který vám bude přivádět kvalitní návštěvnost?
  • Máte představu, podle čeho se reklamy ve vyhledávání řadí?
  • Víte, jak nastavit kampaň v Skliku nebo AdWords tak, aby vám vydělávala?
  • Dokážete úspěšnost vaší kampaně vyhodnotit?

Odpověděli jste na všechny otázky kladně? Pak je pro vás školení PPC reklamy I. zbytečné. Ale školení PPC reklamy pro pokročilé by mohlo být to pravé.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Autor

Anna Marie Dostálová

Anna Marie Dostálová

Názory k článku „Seriál PPC reklama v Skliku“

Zatím žádné názory Přidejte svůj