VIDEO: Martin Bednář - Víc než jen UX: design pro rozvoj obchodní strategie - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

VIDEO: Martin Bednář - Víc než jen UX: design pro rozvoj obchodní strategie

Videozáznam přednášky, která zazněla v rámci konference UX & Digitální inovace. Martin vám představí způsob, jakým vymyslet nové produkty a služby, jak proniknout v měnícím se konkurenčním prostředí, jak nejlépe reagovat na nové trendy či expandovat na nové trhy. IDEO, Google Ventures a další používají metody design thinking nejen pro zlepšení použitelnosti produktu, ale i pro vývoj produktové strategie. Na konkrétním příkladu ukáže, jak jedna taková metoda vypadá a jak ji můžete použít i pro vaši firmu. Produktová inovace pro ty z nás, kdo nejsou Steve Jobs.

Datum vydání: 19. 7. 2016

Školení: Jak vytvořit rychle jednoduchý web ve Wordpressu

  • Potřebujete rychle spustit na Internetu blog?
  • Chcete si vytvořit jednoduchý firemní nebo osobní web?
  • Nemáte rozpočet, technické znalosti ani týmy a potřebujete to rychle?

Odpověděli jste na všechny otázky kladně? Pak pro vás bude Školení: Jak vytvořit rychle jednoduchý web ve Wordpressu  užitečné.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Autor

DW - nové - RM

Radek Mikulka

Brand Manager

V Dobrém webu se stará o jeho obsahovou část, hraje si s písmenky, obrázky a videem na našem blogu a sociálních sítích. Můžete ho potkat snad na všech akcích z oblasti digitálního marketingu, které se zálibou obchází.

Radek je čerstvým absolventem Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, Digisemestru a DigiAka. Ve volném čase se věnuje rodině a jezdí závody na stíhacím rotopedu.

Názory k článku „VIDEO: Martin Bednář - Víc než jen UX: design pro rozvoj obchodní strategie“

Zatím žádné názory Přidejte svůj