Videorozhovor s Pere Rovirou - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Videorozhovor s Pere Rovirou

Videorozhovor s jednou z nejznámějších osobností španělské analytické scény, Pere Rovirou ze společnosti Web-Analytics.es. Pere přednášel v Praze na konferenci Webová analytika téměř před dvěma roky na téma měkkých metrik, engagementu, loajality a dalších nepříliš prozkoumaných oblastí webové analytiky. Zeptal jsem se jej, kam se podle něj posunulo vnímání provozovatelů webů a zda si někteří začali více všímat těchto možností.

Možná si vzpomínáte, že Pere přednášel v Praze na konferenci Webová analytika téměř před dvěma roky na téma měkkých metrik, engagementu, loajality a dalších nepříliš prozkoumaných oblastí webové analytiky. Zeptal jsem se jej, kam se podle něj posunulo vnímání provozovatelů webů a zda si někteří začali více všímat těchto možností.

Video je v angličtině a má délku necelých 11 minut. Zvuk není bohužel kvůli větru dokonalý, zároveň ale budete mít příležitost sledovat, jak se v Google stěhují servery.

Určitě jste si všimli, že v upoutávce jsem předznamenával rozhovor s Juanem Damiou z Argentiny. Vše bylo domluvené, bohužel Juan však musel odletět zpět o dost dříve, takže jsme museli zajímavé povídání odložit na jindy.

Jestli máte k tématu nějakou otázku, neváhejte se zeptat. Otázky se pokusím dopravit i do Španělska, aby se na ně Pere podíval.

Datum vydání: 17. 9. 2010

Školení Google Analytics II - pro pokročilé

  • Podívali jste se do nového rozhraní Google Analytics, a nemohli jste najít vaše oblíbené funkce?
  • Umíte zjistit, jak různé marketingové kanály napomáhají ke konverzím?
  • Umíte rozlišit mezi dvěma typy reportů, které Google Analytics nově nabízí?
  • Víte, jak porovnat výkon přirozeného vyhledávání v Google a Seznamu?

Odpověděli jste na všechny otázky kladně? Pak je pro vás školení Google Analytics II - pro pokročilé zbytečné.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Autor

Pavel Jašek - nová

Pavel Jašek

Názory k článku „Videorozhovor s Pere Rovirou“

Zatím žádné názory Přidejte svůj