Blog – Ze života DW - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Blog – Ze života DW

 • Otevíráme čtyři nová školení

  Poslední týdny jsme usilovně věnovali přípravě nových školení. Výsledkem jsou čtyři zbrusu nové celodenní kurzy, které bychom vám rádi představili.

  18. 9. 2017 Radek Mikulka Žádné názory
 • Jak být Dobrý

  Tohle zamyšlení bude asi trochu jiné než ta, na která jste na těchto stránkách zvyklí. Berte to klidně jako takový ten hiring post, se kterými se v rámci českého agenturního miniuniversa roztrhl pytel.

  30. 6. 2017 Michal Mládek Žádné názory
 • Můj první rok v Dobrém webu

  V sobotu 1. dubna jsem oslavil svůj první rok v Dobrém webu. "Už rok...," povzdechl jsem si prve, abych si vzápětí uvědomil "...vlastně jenom rok." Za ten rok jsme toho totiž stihli opravdu dost, a i proto jsem se rozhodl založit si tu vlastní kroniku a sepsat všechno důležité do jednoho článku. Je nelegálně dlouhý, ale plný detailů a konkrétních čísel včetně celkového zisku, kterého jsme dosáhli v roce 2016 :)

  18. 4. 2017 Radek Mikulka Žádné názory
 • VIDEO: Redesign kanclu

  Abychom si na chvíli odpočinuli od všech těch redesignů webovek, rozhodli jsme se, že si redesignujeme kancelářské prostory. Počínali jsme si jako Pat bez Mata, ale ve finále to nevypadá věru zle... 

  28. 2. 2017 Radek Mikulka Žádné názory
 • Rozhovor s absolventem třetího běhu DigiAka

  Vyzpovídali jsme čerstvého absolventa Akademie digitálního marketingu. Proč se do akademie přihlásil, jaká měl očekávání a co pro něj bylo na celém studiu nejtěžší, si můžete přečíst v tomto krátkém rozhovoru s naším kolegou Radkem Mikulkou.

  13. 9. 2016 Petra Pangrácová Žádné názory
 • Návštěva v Contipru

  Vydali jsme se do sídla našeho klienta Contipro, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací. V areálu společnosti v Dolní Dobrouči na nás čekalo milé přivítání, prohlídka laboratoří i výrobních místností. Rozhodli jsme se s vámi podělit o všechno, co jsme viděli a slyšeli. Tedy, téměř o všechno…

  30. 6. 2016 Kristýna Horová Žádné názory
 • UXcamp Europe: Komunikace a vedení UX týmů

  UXcamp Europe je ideální příležitost k setkání s mladými UXáky, ale i s ostřílenými matadory, kteří mezi sebou sdílí novinky a zkušenosti z oboru. Přečtěte si o atmosféře berlínského UXcampu a o vybraných tématech zaměřených zejména na vytváření a vedení UX týmů, komunikaci a pohled do současnosti i budoucnosti UX.

  15. 7. 2014 Jan Rudinský Žádné názory
 • Rozhovor s Tomášem Pospíšilem: SEO je nekonvenční a často bez pravidel

  Tomáš Pospíšil pomáhá klientům Dobrého webu uspět ve světě vyhledávačů. Jeho úkolem je hledat cesty a způsoby, jak zvýšit relevantní návštěvnosti webů z přirozených výsledků vyhledávání, ale nejen to. Sledovat ho můžete na Twitteru, na Google+ nebo se s ním osobně setkat na pravidelných školeních SEO. Já jsem se ho vyptávala na SEO, školení, ale i život vůbec.

  29. 5. 2014 Dagmar Plotěná Žádné názory
 • Rozhovor s Pavlem Jaškem: Prvních pár školení muselo být děsných

  Znám Pavla skoro pět let a v mých očích je to chytrý a hodný kluk, který někdy umí překvapit jako pěkný záškodník. Vzpomeňme například historku, kdy kolegyni schoval na obědě do kapsy kuřecí stehno. Rozhodla jsem se Pavla trochu vyzpovídat, abyste věděli, s kým můžete mít tu čest na pravidelných školeních webové analytiky v Dobrém webu.

  28. 3. 2014 Dagmar Plotěná Žádné názory
 • Zjišťovali jsme vaši spokojenost s našimi školeními

  Rukama našich lektorů projde více než 1 000 účastníků školení pro web a digitální marketing ročně. Nicméně kvantita u nás není na prvním místě. Po čem skutečně prahneme, je vaše spokojenost. Těší nás, když chodíte z našich školení nadšení, rozjásaní, spokojení, s úsměvem na rtech a když nám to dáte vědět. Děkujeme vám!

 • Vyhodnocení PF 2013

  Závěrem každého roku posíláme svým klientům a partnerům PF. Děkujeme jim tak za spolupráci v uplynulém roce a přejeme hodně úspěchů do toho dalšího. To není nic originálního. Tentokrát jsme se ale rozhodli jít na to jinak. Na začátku všeho byla touha snížit náklady na PF, ale proč zároveň neukázat aspoň trochu z toho, co děláme, a také nezískat zajímavá data. Nakonec se nám to povedlo nad naše očekávání a příští rok to bude ještě lepší.

  5. 2. 2013 Martin Kučera Žádné názory
 • Newsletter: Tipy na knihy pod stromeček

  Vánoce už klepou na dveře a vymyslet nějaký ten dárek není vůbec jednoduché. Navíc po nedávných zkušenostech s metanolovou aférou si člověk dvakrát rozmyslí, jestli bude darovat láhev něčeho tvrdšího. V Dobrém webu proto říkáme: “Ne, raději knihu!”

  Pokud tedy necháváte shánění dárku na poslední chvíli, nebo se snad chcete sami obdarovat, tak se nechte inspirovat následujícími tipy na dobré čtení z jednotlivých oblastí online marketingu.

  30. 11. 2012 Petr Pluháček Žádné názory
 • Přednášející konference WebTop100 se představují (část 1.)

  Již příští čtvrtek 25. 10. od 9:00 proběhne 11. ročník konference WebTop100. Program konference, který je tvořen 12 případovými studiemi, slibuje zajímavou diskusi nad aktuálními tématy digitálního marketingu. Požádali jsme přednášející o představení, o čem budou jejich přednášky. 

  17. 10. 2012 Pavel Kilian Žádné názory
 • Byl rok 2011 krizí, nebo příležitostí?

  Zatímco se všichni rozkoukávají po novém roce, dovolím si rychlé ohlédnutí za nedávným rokem loňským. Stalo se toho tolik, že jsme o tom nestíhali ani psát.

  17. 1. 2012 Martin Kučera Žádné názory
 • TisknuLevně.cz obhájil prvenství v soutěži ShopRoku
  15. 11. 2011 Luboš Plotěný Žádné názory
 • Školení v Brně a Bratislavě – nenechte uletět "early bird" slevu

  Máte to do Prahy daleko? Nevadí, zajděte si na školení Dobrého webu v Brně nebo Bratislavě a strčte konkurenci do kapsy! V říjnu proběhnou kurzy PPC, SEO, copywritingu, Facebooku, Google Analytics a UX.

  8. 8. 2011 Dagmar Plotěná Žádné názory
 • Máme zajímavé výhody pro účastníky UX školení

  Ještě váháte, zda se přihlásit na školení zaměřené na UX?

  27. 7. 2011 Dagmar Plotěná Žádné názory
 • Dobrý web má dobrý web

  Naše kovářova kobyla dlouhá léta hopkala bosky. Kopyta již měla notně otlučená, s jejím okováním jsme si proto dali záležet. Nový web Dobrého webu jsme připravovali více než rok. Ať se vám líbí.

  19. 7. 2011 Adam Fendrych 11 názorů
 • Klubový večer WebTop100 – SEO efektivně
  Ve čtvrtek 16. září 2010 proběhlo již třetí letošní setkání Klubu WebTop100. Tématem klubového večera byla tentokrát optimalizace pro vyhledavače, neboli SEO. Poznatky k tomuto tématu přišli představit lidé, kteří jsou na SEO odborníky a to Michael Blahut z Dobrého webu a Jiří Koutný ze společnosti Collabim.
  24. 9. 2010 Michal Mach 1 názor
 • Upoutávka na GACP Summit
  Ve dnech 14. – 16. září se v kalifornském Mountain View bude odehrávat každoroční konference pro certifikované partnery Google Analytics (odtud ta zkratka GACP = Google Analytics Certified Partners). Za Dobrý web, který je GACP společností od června 2009, se této konference zúčastní Pavel Jašek.
  31. 8. 2010 Pavel Jašek Žádné názory