Blog – Ze života DW – strana 2 - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Blog – Ze života DW – strana 2

 • Případové studie pro konferenci WebTop100
  Staňte se spolutvůrci programu konference WebTop100! Pošlete nám tipy na zajímavé případové studie, které by si podle Vašeho názoru zasloužily být prezentovány v rámci programu konference WebTop100.
  11. 8. 2010 Ondřej Lachman Žádné názory
 • Skládanka jménem mediální plánování
  Třetí dubnový čtvrtek patřil v pražském hotelu Adria letošnímu prvnímu klubovému večeru WebTop100. Tamější zaplněný salónek Neptun sledoval i tentokrát velice zajímavou diskuzi – tentokrát na téma Mediální plánování. Jak by měla správně fungovat komunikace s mediální agenturou? Jaké podklady by si měl připravit zadavatel a jaké agentura? Pohled ze strany agentury divákům představila Andrea Janigová ze společnosti OMD Czech.
  10. 5. 2010 Tomáš Hajduk Žádné názory
 • Nová školení Dobrého webu - vyhrajte účast zdarma
  Během posledních týdnů jsme připravili několik nových školení a menší restrukturalizaci některých již dlohodobě realizovaných školení. K novým školením tradičně patří i soutěž o volňásky, takže chcete-li se stát jedním ze tří výherců školení Dobrého webu dle vlastního výběru, neměli byste přehlédnout instrukce na konci tohoto spotu.
  30. 11. 2009 Luboš Plotěný Žádné názory
 • Ohlédnutí za letošní konferencí WebTop100
  V úterý 20. října 2009 odstartoval již devátý ročník konference WebTop100 pořádané Dobrým webem v konferenčním centru City. Na místě se jako už tradičně sešla odborná veřejnost zastoupena především z řad specialistů úspěšných firem a nezávislých odborníků. Letošní ročník konference byl mým vůbec prvním, kterého jsem se zúčastnil a asi proto ve mne zanechal silný dojem, proto se vám pokusím v následujících řádcích nastínit jednotlivá témata. Nejprve však pár slov úvodem k programu a moderátorovi.
  3. 11. 2009 Tomáš Bajtler Žádné názory
 • Živě z Konference WebTop100
  Opět po roce přinášíme živou reportáž z průběhu konference WebTop100. V přímém přenosu si přečtete nejzajímavější fakta, čísla a citáty, které letos hýbou světem firemních webů.
  19. 10. 2009 Adam Fendrych Žádné názory
 • Dobrý web hledá nové kolegy či kolegyně
  Baví vás weby a internetový marketing? Chcete se této oblasti věnovat naplno a prakticky? Zajímalo by vás pracovat pro různé typy firem s různými obchodními modely - pochopit jejich fungování, porozumět jejich potřebám a následně jim pomoci uspět na internetu? Nebojíte se zkoušet nové věci a vzít na sebe zodpovědnost za skutečné výsledky? Pak by možná pro vás mohlo být zajímavé stát se naším novým kolegou v Dobrém webu.
  19. 6. 2009 Luboš Plotěný Žádné názory
 • Netradiční internetové PR nástroje
  Ve čtvrtek 26. března se konal první letošní klubový večer WebTop100 a vystoupilo na něm celkem pět přednášejících ze společností mBank, Neo@Ogilvy a Vodafone a navíc nefiremně uvedený Vladimír Hrouda.
  9. 6. 2009 Pavel Jašek Žádné názory
 • Živě z konference Web Analytics
  Dobrý web dnes pořádá konferenci Web Analytics na téma vyhodnocování statistik návštěvnosti. Představí se řada zajímavých hostů ze zahraničí i známých českých profesionálů z oboru. Sledujte průběh konference v živé reportáži!
  28. 5. 2009 Adam Fendrych Žádné názory
 • Do nového roku jedině v rukavičkách
  K novému roku se sluší něco popřát. Protože jsme chtěli přijít s lehce netradiční péefkou, rozhodli jsme se poodkrýt tajemství, které se skrývá nejen za logem Dobrého webu.
  5. 1. 2009 Pavel Jašek Žádné názory
 • Weblet
  Přesně takové bylo téma posledního letošního večera v rámci klubu WebTop100. Že nevíte, co to slovo znamená? Není to nic jiného než dříve používané označení něčeho, na co se dnes častěji používá označení „microsite“. O čem se na klubovém večeru věnovaném „mikrosajtám“ mluvilo?
  4. 12. 2008 Luboš Plotěný Žádné názory
 • Dopolední školení Skliku v Praze
  Nabídku odborných školení Dobrého webu jsme o rozšířili nejen o školení Google Analytics ale také oškolení PPC systému Sklik. Jedná se o kratší dopolední školení, které je – narozdíl od školení PPC reklamy I. – zaměřeno pouze na Sklik.
  19. 11. 2008 Přemysl Žák Žádné názory
 • Jaká byla konference WebTop100 2008
  30. října 2008 se konal již sedmý ročník konference pořádané Dobrým webem WebTop100. V Konferenčním centru City se sešla celá řada odborníků na internetový marketing a zástupci úspěšných firem.
  3. 11. 2008 Michael Blahut Žádné názory
 • Živá reportáž z konference WebTop100
  Zajímá Vás jak správně postupovat při redesignu webu, jak porazit Vaši konkurenci v PPC kampaních, jak využít Google mapy ve svůj prospěch, jak dostat web do mobilu, nebo jak vhodně prezentovat svou firmu na sociálních sítích, a přitom nemůžete přijít na konferenci WebTop100 právě s tímto programem? Nevadí, sledujte ji online.
  29. 10. 2008 Martin Kučera Žádné názory
 • Proč (ne)navštívit letošní WebTop100?
  Zajímá Vás jakým způsobem postupovali při redesignu ti, kterým se to povedlo? Chcete vědět, jak nejlépe přizpůsobit web pro mobilní zařízení? Jak efektivně prezentovat svoji firmu v sociálních sítích? Přijďte na letošní WebTop100, kde Vás kromě odpovědí na tyto otázky čeká spousta dalších témat a diskuse zaměřené hlavně na příklady z praxe.
  21. 10. 2008 Michael Blahut Žádné názory
 • Celosvětový den použitelnosti na téma: Doprava
  Česká pobočka ACM SIGCHI, organizace zabývající se použitelností a přístupností, za podpory společností Sun Microsystems, ČVUT a Dobrým webem pořádá celosvětový den použitelnosti s tématem doprava.
  21. 10. 2008 Martin Kučera Žádné názory
 • Poznejte své uživatele
  Přesně takový název neslo další, letos již třetí, setkání v rámci Klubu WebTop100, které proběhlo na konci minulého týdne. A když už měla být řeč o poznávání uživatelů webu, nesměla chybět témata zaměřená na využití statistických nástrojů pro monitoring návštěvnosti a chování uživatelů, uživatelské testování, využití oční kamery či A/B testování.
  24. 9. 2008 Luboš Plotěný Žádné názory
 • Oslava 370 milionů úderů srdce
  Společnost Internet Info, provozující celkem 8 internetových projektů a služeb včetně Dobrého webu, oslavila 5. 6. v klubu Lávka své 10. narozeniny. Prohlédněte si pár fotek.
  9. 6. 2008 Martin Kučera 1 názor
 • Má kreativita nějaké hranice?
  Kreativita je vlastnost, kterou máme někde hluboko v sobě a musíme se naučit ji rozvíjet. Jako všude i zde ale platí, že všeho moc škodí. A nebo neplatí? Na tuto otázku se pokusili odpovědět účastníci klubového večera WebTop100.
  20. 5. 2008 Adam Fendrych Žádné názory
 • Internetový marketing — zařaďte na vyšší rychlostní stupeň
  Dobrý web pořádá odbornou konferenci na téma internetový marketing – motor úspěšného e-businessu. Již za dva týdny se můžete setkat se špičkovými marketingovými odborníky, vyslechnout řadu zajímavých přednášek a zapojit se do diskusí.
  10. 4. 2008 Adam Fendrych Žádné názory
 • Klubový večer WebTop100 příště raději po 22:00
  První klubový večer na téma Web copywriting – psaní úspěšných textů na web je za námi. Když to vezmu odzadu, dozvěděli jsme se jak souvisí erotika s webovými texty, 10 nejčastějších chyb a jejich řešení, ale především jak texty na web psát.
  11. 3. 2008 Martin Kučera Žádné názory